DANTŲ VALYMAS BE DANTŲ PASTŲ

Esant nesveikiems dantims žmogui atsiranda įvairių ligų, mažinančių jo gyvenimo resursus. Reklamuojamos pastos (gydomosios, higieninės) dantų apsaugai, nuo paradantozės, karieso neduoda rezultatų. Labai reklamuojamos pastas su fluoru. O jis yra nuodingas ir ardo dantų kaulo audinius. 

Dantis valyti su dantų šepetėliu padažius jį būtinai į susmulkintą jūros druską. Valyti 1-2 minutes, išskalauti vandeniu. Taip valant dantis išnyksta neskanus burnos kvapas, dantys pasidaro balti, sutvirtėja dantenos ir dantys, nesijaučia skausmingų pojūčių. Be kita ko natūrali jūros druska praturtina organizmą mikroelementais.
----------------------------------------------------------
Sumaišyti sumaltų pipirų žiupsnelį ir ketvirtį arbatinio šaukštelio susmulkintos paprastos druskos – geriausi dantų milteliai. Kasdieninis jų naudojimas padeda apsisaugoti nuo karieso, panaikina blogą burnos kvapą, dantenų kraujavimą, skausmą dantyse ir dantenose. Šis mišinukas gydo padidintą dantų jautrumą.
----------------------------------------------------------
Sumaltais ajerų milteliais valomi dantys - sustiprinamos dantenos.
Kartumynai veikia skonio receptorius burnos gleivinėje ir liežuvyje, sukelia skonio centro sudirginimą. Jie gerina apetitą, skatina skrandžio sulčių sekreciją, todėl gerina maisto virškinimą, pasižymi prieš opiniu poveikiu.
Sudžiovintas ajero šaknis sumalti su kavamale ir sausais milteliais uždėjus ant drėgno dantų valymo šepetėlio valyti dantis - labai naudinga ir labai gerai išvalo dantis (džiovintų ajero šaknų galima nusipirkti bet kurioje vaistažolėmis prekiaujančia vaistinėje).
----------------------------------------------------------
Lauro lapas balina dantis ir valo dantų emalį.
Lauro lapus sumalti su kavamale ir milteliais valyti dantis. Ir sveika ir gražu (lauro lapus prieš sumalimą nuplauti, išdžiovinti).
----------------------------------------------------------
Sumaišykite vieną dalį smulkiai sumaltos druskos bei dvi dalis sodos ir valykite šiuo mišiniu dantis - tai padės nuvalyti apnašas, balins dantis ir bus sveika dantenoms. 

Galite nebenaudoti jokių dantų pastų - naudinga, sveika ir jokių nuodų (pastų pavidale).

Komentarai